заus за нас

XIKOO Industrial Co., Ltd. е еден од најголемите производители на воздушни ладилници во Кина, кој е посветен на ниска потрошувачка и еколошки испарувачки ладилник за воздух за истражување и развој и дизајн, производство, маркетинг, продажба и сервис од 2007 година. лоциран во областа Пан Ју, Гуангжу град.со удобен пристап за транспорт.

Во текот на повеќе од 16 години развој на нови производи и надградба на стари модели, постојат повеќе од 20 видови на модели за различни апликации.Главните производи на XIKOO вклучуваат пренослив воздушен ладилник, индустриски ладилник за воздух, ладилник за прозори, центрифугални воздушни ладилници, соларни DC воздушни ладилници и делови за воздушни ладилници. широко се користат за дома, канцеларија, продавници, болница, станици, шатор, стаклена градина, ресторан, работилница, магацин и други места.

Гледај Повеќе>