Ftohës ajri industrial

 • workshop industrial evaporative air cooler China manufacture XK-18/23/25S

  frigorifer ajri avullues industrial në Kinë prodhim XK-18/23 / 25S

  Ftohësja ajrore avulluese industriale e punëtorisë XK-18/23 / 25S është ftohësja ajrore industriale më e njohur. Ne e krijuam atë me fuqi të ndryshme 1.1kw, 1.3kw, 1.5kw për të përmbushur kërkesa të ndryshme. Dhe ka shkarkim të ajrit lart, poshtë, për tu instaluar në mënyrë të përshtatshme në mur, çati dhe vende të tjera. T zbatueshme ...
 • New 12cm thickness cooling pad industrial air cooler XK-18/23/ST

  Ftohës industriale ajri i ri industriale për ftohje me trashësi 12cm. XK-18/23 / ST

  Ftohës ajri industrial me jastëk ftohës 12 cm është kërkim dhe zhvillim i pavarur nga XIKOO në vitin 2020. Formimi ynë i injeksionit dhe patenta jonë e modelit të dobisë dhe patenta e pamjes. Ai përfshin shkarkimin lart, shkarkimin poshtë dhe shkarkimin anësor, mund të plotësojë kërkesa të ndryshme për vendin e instalimit. ...
 • mute industrial centrifugal water evaporative air cooler XK-20S

  memec ftohës ajri avullues centrifugale me ujë industrial XK-20S

  Ftohësja ajrore avulluese e ujit centrifugale XK-20S është e ftohta e ajrit ftohës ajror centrifugale më i popullarizuar. Dhe ka shkarkim të ajrit lart, poshtë, për tu instaluar në mënyrë të përshtatshme në mur, çati dhe vende të tjera. Zbatohet për të ftohur një impiant 60-80m2 në zonë të lagësht dhe një impiant 150-200m2 në ...
 • big airflow industrial air cooler cooling fan XK-30S

  tifoz i madh ftohës ajri industrial i rrjedhës së ajrit XK-30S

  Tifozja ftohëse e ftohësit industrial të ajrit të madh XK-30S është ftohës i ajrit industrial. Powershtë fuqi e ulët 3kw me fluks ajri të madh 30000m3 / h, dhe shpërndarje ajri 40-50m në linjë tubash. Zbatohet për të ftohur zonën 200-250m2 me një copë. XK-30S ventilator i madh për ftohje ajri industriale i rrjedhës së ajrit i pajisur me indust ...
 • new heightened duct cooling system industrial air cooler XK-25H

  sistemi i ri i ftohjes së kanalit të ftohur industriale të ajrit XK-25H

  Ftohësja ajrore industriale e sistemit të ri të ftohjes së kanalit XK-25H është ftohësja e re industriale e ajrit e zhvilluar nga XIKOO. ka shkarkim të ajrit lart, poshtë, për tu instaluar në mënyrë të përshtatshme në mur, çati dhe vende të tjera. Ky model i ri me bllok ftohës të lartë, efekt avullues dhe ftohës më të mirë. Një ...
 • stainless steel big centrifugal industrial air ooler XK-30/35/45/50S

  çelik inox ooler i madh industrial centrifugal XK-30/35/45 / 50S

  XK-30/35/45 / ftohës i madh industrial centrifugale prej çeliku të pandryshkshëm i projektuar për punëtori të mëdha. Me rrjedhën e madhe të ajrit dhe presionin e ajrit, distanca e shpërndarjes së ajrit është shumë larg që të jetë 100-200 metra. Designedshtë projektuar të jetë ventilator centrifugale me ingranazh me rrip me guasë çeliku të ngurtë dhe të fortë. Avullimi me efikasitet të lartë ...