Punishtja e ftohësit industrial të ajrit XK-18/23/25S

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës:XIKOO
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Certifikimi:CE,EMC,LVD,ROHS,SASO
 • Disponueshmëria OEM/ODM:po
 • Koha e dërgimit:Dërgesë në 15 ditë pas pagesës
 • Porta e nisjes:Guangzhou, Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T,WesternUnion,Cash
 • MOQ:5 njësi
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Ftohësi industrial i ajrit avullues i punëtorisë XK-18/23/25S është ftohësi industrial më i popullarizuar i ajrit.Ne e projektuam atë me fuqi të ndryshme 1.1kw, 1.3kw, 1.5kw për të përmbushur kërkesa të ndryshme.Dhe ka shkarkime ajri lart, poshtë, anësore për t'u instaluar në mënyrë të përshtatshme në mur, çati dhe vende të tjera. Zbatohet për të ftohur një impiant 60-80m2 në zona me lagështi dhe një impiant 100-150m2 në zonë të thatë.

   

  d1
  d2

  Specifikim

  PARAMETRAT E PRODUKTIT

  Model

  Rrjedha e ajrit

  Tensioni

  Fuqia

  Era

  Presioni

  VP

  Zona e Aplikueshme

  Dorëzimi ajror (tubacioni)

  Dalja e ajrit

  XK-18S/poshtë

  18000m3/h

  380V/220V

  1.1 kw

  180 Pa

  68 kg

  100-150m2

  20-25 m

  670*670 mm

  XK-18S/ana

  18000m3/h

  380V/220V

  1.1 kw

  180 Pa

  70 kg

  100-150m2

  20-25 m

  690*690 mm

  XK-18S/lart

  18000m3/h

  380V/220V

  1.1 kw

  180 Pa

  70 kg

  100-150m2

  20-25 m

  670*670 mm

  XK-23S/poshtë

  23000m3/h

  380V/220V

  1.3 kw

  200 Pa

  68 kg

  100-150m2

  20-25 m

  670*670 mm

  XK-23S/ana

  23000m3/h

  380V/220V

  1.3 kw

  200 Pa

  70 kg

  100-150m2

  20-25 m

  690*690 mm

  XK-23S/lart

  23000m3/h

  380V/220V

  1.3 kw

  200 Pa

  70 kg

  100-150m2

  20-25 m

  670*670 mm

  XK-25S/poshtë

  25000m3/h

  380V/220V

  1.5 kw

  250 Pa

  68 kg

  100-150m2

  25-30 m

  670*670 mm

  XK-25S/ana

  25000m3/h

  380V/220V

  1.5 kw

  250 Pa

  70 kg

  100-150m2

  25-30 m

  690*690 mm

  XK-25S/lart

  25000m3/h

  380V/220V

  1.5 kw

  250 Pa

  70 kg

  100-150m2

  25-30 m

  670*670 mm

  Paketa

  film plastik+paletë+karton

  微信图片_20200415110049  微信图片_20200415100320  微信图片_20210729114724

  Aplikacion

  Ftohësi i ajrit avullues industrial i punëtorisë XK-18/23/25S ka funksione të tjera të ftohjes, lagështimit, pastrimit, kursimit të energjisë, përdoret shumë gjerësisht për punëtori, fermë, depo, serë, stacion, treg dhe vende të tjera.

  微信图片_20200421112848  微信图片_20200813104845

   

  rasti 3  微信图片_20190717153525

  Punëtori

  XIKOO fokusohet në zhvillimin dhe prodhimin e ftohësit të ajrit për më shumë se 13 vjet, ne gjithmonë vendosim cilësinë e produkteve dhe shërbimin ndaj klientit në radhë të parë, kemi standarde strikte nga zgjedhja e materialit, testimi i pjesëve, teknologjia e prodhimit, paketimi dhe të gjitha proceset e tjera.Shpresojmë që çdo klient të marrë ftohësin e kënaqshëm të ajrit XIKOO.Ne do të ndjekim të gjithë dërgesën për të siguruar që klientët të marrin mallrat, dhe ne kemi kthim pas shitjes te klientët tanë, përpiqemi të zgjidhim pyetjet tuaja pas shitjes, shpresojmë që produktet tona të sjellin përvojë të mirë të përdoruesit.

  48b6


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni