Ventilator i ftohësit avullues me dritare të shkretëtirës XK-75C

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës:XIKOO
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Certifikimi:CE,EMC,LVD,ROHS,SASO
 • Disponueshmëria OEM/ODM:po
 • Koha e dërgimit:Dërgesë në 15 ditë pas pagesës
 • Porta e nisjes:Guangzhou, Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T,WesternUnion,Cash
 • MOQ:10 njësi
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Veçori

  XK-75C Ventilatori i ftohësit avullues me dritare të shkretëtirës është tifoz ftohës avullues shumë i popullarizuar, ai ul temperaturën përmes avullimit të ujit. Ka tub ajri dhe shpërndarës ajri, mund të instalohet në murin e jashtëm për të sjellë ajër të freskët dhe të freskët në ambientet e brendshme.

  Pamje e mirë

  Trup i ri PP material plastik, Anti-UV, Kundër plakjes, jetëgjatësi.Pamja është projektuar bujare, e hijshme dhe e bukur.

  Konsumi i ulët

  Konsumi super i ulët i energjisë 0.28kW/h & fluks ajri i fuqishëm 7500m3/h, mbulim 20-40m2.

  Ajri i freskët dhe i freskët dhe i pastër

  Mbështjellës ftohës me huall mjalti me cilësi tre anësore 5090# me filtra pluhuri, punon në hapësirë ​​të hapur për të sjellë ajër të freskët, të freskët dhe të pastër.

  I përshtatshëm për t'u përdorur

  Paneli i kontrollit LCD i papërshkueshëm nga uji + telekomandë, 3 shpejtësi të ndryshme, Ka mbrojtje ndaj ngarkesës dhe pompës, Lëkundje automatike për të mbuluar një zonë të madhe.

  Pjesë cilësore XIKOO

  Motor 100% me tela bakri, tifoz materiali PP dhe fibër xhami, pompë zhytëse me bosht qeramike dhe pjesë të tjera cilësore.

   

  Specifikim

   

  PARAMETRAT E PRODUKTIT

  Model

  XK-75C/90c

  Elektrike

  Fuqia 280/380 W
  Tensioni/Hz 110V/220~240V/50/60Hz
  Shpejtësia 3

  Sistemi i ventilatorit

  Sipërfaqja Mbuluese e Njësisë së Vetme 20-40m2
  Rrjedha e ajrit (M3/H) 7500/9000
  Dorëzimi me ajër 10-12M
  Lloji i ventilatorit Aksiale
  Zhurma 65db

  Rasti i jashtëm

  Rezervuari i ujit 60L
  Konsumit të ujit 5-15L/H
  Pesha neto 35Kg
  jastëk ftohës 3 anë
  Rrjetë e filtrit të pluhurit po
  Sasia e ngarkimit 137copë/40HQ 56pcs/20GP

  Sistemi I kontrollit

  Lloji i kontrollit Ekran LCD+ Telekomandë
  Telekomandë po
  Mbrojtje nga mbingarkesa po
  Mbrojtja e pompës po
  Hyrja e ujit Manual&Auto
  Lloji i prizës Të personalizuara

  Aplikacion

  XK-75C Ventilatori i ftohësit avullues me dritare në shkretëtirë ka funksione të tjera të ftohjes, lagështimit, pastrimit, kursimit të energjisë, si dhe efektin e heshtjes, i përdorur shumë gjerësisht për shtëpi, zyrë, dyqane, dhoma trajnimi, restorant, fermë, tendë dhe vende të tjera .

  Punëtori

  XIKOO fokusohet në zhvillimin dhe prodhimin e ftohësit të ajrit për më shumë se 16 vjet, ne gjithmonë vendosim cilësinë e produkteve dhe shërbimin ndaj klientit në radhë të parë, ne kemi standarde strikte nga zgjedhja e materialit, testimi i pjesëve, teknologjia e prodhimit, paketimi dhe të gjitha proceset e tjera.Shpresojmë që çdo klient të marrë ftohësin e kënaqshëm të ajrit XIKOO.Ne do të ndjekim të gjithë dërgesën për të siguruar që klientët të marrin mallrat, dhe ne kemi kthim pas shitjes te klientët tanë, përpiqemi të zgjidhim pyetjet tuaja pas shitjes, shpresojmë që produktet tona të sjellin përvojë të mirë të përdoruesit.

  48b6

   

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni